+371 631 821 32
deksni@toppartika.lv

Jaunumi

Līdz ar gada patriotiskākā laika sākšanos veikalu tīkls “top!” uzsāk jaunu komunikāciju vietējo ražotāju un uzņēmēju atbalstam, kā arī aicina novembri pavadīt valsts svētku noskaņās. Turpmākā ilgtermiņa komunikācijā tiks iedzīvināts “vietējo” koncepts, vēršot sabiedrības uzmanību vietējo atbalstam.

“Esam lepni un gandarīti, ka “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls Latvijā, mēs atbalstām vietējos ražotājus, esam lielākais reģionālais veikalu tīkls Latvijā, un mūsu veikalos darbinieki ir vietējie ļaudis. Vietējie ražotāji, īpaši reģionos, ir jāatbalsta, tāpēc, aicinot sabiedrību pievērst uzmanību vietējo atbalstam, turpmāk komunikācijā uzsvērsim un atgādināsim “Vietējais top!”. Par vēstnešiem kļūs mūsu pašu cilvēki visā Latvijā. Tas ir veids, kādā mēs varam atbalstīt vietējos un sekmēt valsts attīstību,” uzsver SIA “Iepirkumu grupa” mārketinga vadītāja Ilze Priedīte.

Sagaidot un atzīmējot Latvijas svētkus, vietējā veikalā “top!”, ikviens var saņemt bezmaksas Latvijas karoga lentīti piespraušanai pie apģērba. Savukārt Latvijā radītajā sociālajā tīklā draugiem.lv cilvēki aicināti karoga lentītes piespraust arī virtuāli, norādot savu dzīvesvietu. Plašāk www.draugiem.lv/svetkulentite2016/

Lai pircējiem veikalu stendos būtu pamanāmāki vietējie un vietējo iecienītākie produkti, pakāpeniski tiks izvietotas trīs veidu kvalitātes norādes dažādās produktu kategorijās: “Vietējie izvēlas” – vietējo visvairāk izvēlētās preces, ko ir vērts iegādāties; “Vietējo gatavots” – vietējo veikalu “top!” gatavotā kulinārija un konditorija; “Vietējais ražojums” – Latvijā ražotie produkti.

Svētku laikā veikalu tīkla “top!” akciju avīzē lielākā daļa produktu norādīti ar atzīmi “Vietējais ražojums”, lai svētkos īpaši varētu atbalstīt vēl vairāk. Turpmāk arī akciju avīzēs vietējie “top!” pavāri dalīsies ar iecienītākajām mājas receptēm, lai Latvijas iedzīvotājus iedvesmotu pagatavot gardu maltīti savās mājās.